Kamagra to zdecydowanie taki lek w walce z zaburzeniami erekcji. Zasadniczą kwestią jednak w jej zakupie będzie bardzo dobre “rozeznanie” po internetowych aptekach. W internecie łatko natkąć się na nieuczciwych sprzedawców, oferujących jeszcze tańszy lek niż jest nim w istocie Kamagra, natomiast zawierający dużo gorsze i bardziej niebezpieczne środki, a w niektórych przypadkach ich brak- czyli po prostu placebo.

Cena za Kamagrę – żel czy tabletki?

Kamagra dostępna jest w wariancie standardowym- tabletka oraz w żelowym, który istnieje w kilku smakach.

Smak żelu nie ma znaczenia w kwestii działania preparatu. Żel cechuje się jednak błyskawicznym działaniem. Ułatwia przepływ krwi przez prącie już w 15 minut, co czyni nas niezwykle szybko gotowym do stosunku. Cena za jakość jaką daje żel Kamagra to 22 zł za saszetkę, których w pakiecie jest 7. Decydując się na zakup innego pakietu- płacimy mniej. I tak decydując się np. na 28 saszetek zapłacimy za jedną sztukę tylko 14 zł.

Tabletki to znacznie mniejszy wydatek. Na efekt jednak będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Czas działania obu preparatów jest jednakowy. Cena za jedną tabletkę to 11 zł i tak jak w przypadku żelu, cena za tabletkę maleje wraz z ilością, którą zamówimy.