Skuteczne ćwiczenia na zwiększenie męskiej potencji

Dla każdego mężczyzny seks jest ważną częścią jego życia. Aktywność seksualna podnosi samoocenę mężczyzn, podtrzymuje ich na duchu, dzięki czemu mogą żyć pełnią życie. Aby czerpać prawdziwą przyjemność z tego procesu, należy zwrócić uwagę na system seksualny, a raczej na jego stan. I nie ważne ile ma się lat. Prawie wszyscy eksperci są przekonani, że sport, gimnastyka i bieganie mają pozytywny wpływ na ludzkie ciało. Takie działania tylko  wzmacniają i pomagają w utrzymaniu męskiej potencji. Dodatkowo można wspierać organizm środkiem na potencję – Kamagra, która podniesie męskie libido i zniweluje zaburzenia erekcji.

Ćwiczenia na potencje – leżenie na plecach

Na przykład ćwiczenie zwane pługiem. Należy położyć się na plecach, w taki sposób, aby głowa znajdowała się w odległości 50 cm od ściany. Ramiona są umieszczone wzdłuż ciała. Nogi trzeba podnieść, próbując dotykać ściany. Jeśli uda się dotknąć ściany palcami, należy spróbować obniżyć je niżej wzdłuż ściany. Starać się wytrzymać w tej pozycji dłużej, aż poczuje się zmęczenie. Po czym ważne będzie wykonanie ćwiczenia oddechowego w tej samej pozycji. Następnie wrócić do pierwotnej pozycji, zrelaksować się i wziąć głęboki oddech.

Kolejne ćwiczenie również zaczyna się od pozycji wyjściowej: mężczyzna leży na plecach, a jego nogi unoszone są do góry. Następnie należy rozluźnić mięśnie w obszarze krocza to są główne mięśnie potencji.

Ćwiczenia na potencję – leżenie na brzuchu

Ćwiczenie zwane łukiem. Należy położyć się na brzuchu i zginać nogi w kolanach. Spróbować podnieść nogi i starać się trzymać kostki rękami. Kiedy mężczyzna bierze oddech, musi podciągnąć nogi. A na wydechu wręcz przeciwnie, obniżyć je.Teraz można się zrelaksować. Na początek wystarczy pięć powtórzeń, stopniowo zwiększając, ilość do 12.

Ćwiczenia na potencję – pozycja stojąca

Następne ćwiczenie nazywa się trzymaniem kamienia. Przyjąć pozycję wyjściową, ręce powinny być na pasie, a kolana lekko ugięte. Teraz należy kilka razy zgiąć kolana. W takim przypadku należy naciągnąć mięśnie pośladków.

Mężczyzna staje prosto, nogi powinny być zgięte w kolanach. Można zacząć imitację biegania. Po prostu nie ruszać się i nie odrywać nóg z podłogi. Trzeba szybko oderwać pięty, przeskoczyć z jednej stopy na drugą. Spróbować w tym momencie popchnąć kolana do przodu. Efekt ćwiczenia będzie zależał od tego, jak szybko oderwie się piętę z podłogi. Można zacząć od jednej minuty, a następnie powoli zwiększać czas.

Ćwiczenia Kegla na potencję

Mężczyźni powinni regularne wykonywać ćwiczenia Kegla, które poprawiają siłę erekcji, zwiększają intensywność orgazmu, zapobiegają przedwczesnemu wytryskowi.

  • Zaciskanie i przytrzymanie. Ścisnąć mięśnie odbytu podczas wdechu, zatrzymać na 5-10 sekund, wydech i relaks. Powtórzyć ćwiczenie 10-20 razy.
  • Zwiększenie tempa skurczu mięśni. Klasyczne ćwiczenie Kegla jest statyczne: zaciskać mięśnie, przez chwilę trzymać je w napiętym stanie, puścić. Dodać dynamikę: ściskać i rozluźniać mięśnie dna miednicy tak szybko, jak to możliwe. Zrobić 10 szybkich powtórzeń, następnie odpocząć przez 15–20 sekund i powtórzyć to ćwiczenie jeszcze kilka razy.
  • Mostek pośladkowy. Jest to jedna z najbardziej popularnych i skutecznych odmian ćwiczeń Kegla. Należy położyć się na plecach, zgiąć kolana. Bez podnoszenia stóp, ramion i łopatek od podłogi, podnieść miednicę tak wysoko, jak to możliwe. W tej pozycji nie trzeba ściskać mięśni Kegla: będą już pod obciążeniem.
  • Możliwe są dalsze opcje: Statyka: trzymać miednicę w najwyższym punkcie przez 5-10 sekund, a następnie opuścić ją na podłogę. Wykonać 10-15 powtórzeń. Dynamika: jak najszybciej podnieść i opuszczać miednicę. Ponownie wykonać 10–15 powtórzeń.

Kiedy czekać na wynik?

W przypadku regularnych ćwiczeń Kegla wynik będzie widoczny po 3–6 tygodniach. Ćwiczenia Kegla leczą również nietrzymania moczu u mężczyzn, które zmniejsza się lub nawet znika, a jakość seksu znacznie się poprawia. Mężczyzna odczuwający problemy z potencją może wspomagać się także takim produktem jak Kamagra, który wpływa na silniejszy wzwód i przedłużenie stosunku seksualnego.

Czytaj więcej na https://www.aptekakamagra.pl/

 

Leave a Comment

(0 komentarze/y)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *